Zdecyduj się porządną bramę segmentową

Aby zadbać o bezpieczeństwo, polecamy bramę garażową segmentową z Warszawa. To właśnie ona zdobyła setki nagród w branży bram i drzwi garażowych

Bramy segmentowe z Warszawy

Posiadamy w sprzedaży bramy segmentowe z Warszawy. W naszej ofercie znajdą państwo miedzy innymi bramy o specjalnym kształcie łuku ramy, dzięki któremu działa ona płynnie. Wszystkie nasze bramy segmentowe z Warszawy posiadają uszczelkę obwodową oraz podwójne uszczelnienie od spodu. W naszej ofercie standardem jest wyposażenie bram segmentowych w obustronne zabezpieczenie przed urwaniem palców.

Wszystkie bramy segmentowe posiadają antywłamaniowe ryglowanie oraz specjalnie wzmocnione panele wypełnione pianka poliuretanową. Nasz oferta jest również urozmaicona o różne kolory, wzory oraz wykończenia bramy segmentowe Warszawa. Możemy zaoferować państwu klika rodzajów bram w tym bramy z podwójnymi prowadnicami poziomymi ze sprężynami skrętnymi montowanymi z przodu lub na końcu prowadnic poziomych.

Nasze bramy segmentowe z Warszawy pasują do różnych otworów garażowych. Idealne sprawdzą się w otworach klasycznych prostokątnych, ze ściętymi narożnikami czy w wersji zaokrąglonych luków. Wszystkie bramy posiadają certyfikaty jakości zgodne z wymogami i standardami europejskimi.